Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22202
Stary 11.09.2012, 09:34
Reasumując w pewnym sensie polemikę z Legionistami....trzeba przyznać, że Legia jest jak na dzień dzisiejszy od nas silniejsza, chodź patrząc na ich budżet powinni stworzyć spokojnie zespół na miarę LE. Tego, czego zazdroszczę Legii, to młodzi piłkarze. Można by wymieniać młode talenty Legii bardzo długo. U nas z tym bieda.
Odpowiedz cytując