|
Reasumując w pewnym sensie polemikę z Legionistami....trzeba przyznać, że Legia jest jak na dzień dzisiejszy od nas silniejsza, chodź patrząc na ich budżet powinni stworzyć spokojnie zespół na miarę LE. Tego, czego zazdroszczę Legii, to młodzi piłkarze. Można by wymieniać młode talenty Legii bardzo długo. U nas z tym bieda.
|