Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7730
Stary 10.09.2012, 20:43
U nas nie ma żadnej filozofii gry. Chyba się trenerzy i piłkarze czują mądrzejsi od tych co piłkę wymyślili i rozwijają te gre i im się wydaje, że oni mają lepszy sposób na budowanie ataków niż rozgrywanie piłki. ŻE ktoś piłkarsko lepiej od naszych klubów czy repry wygląda to już jest norma. Bardziej by mnie zadziwiło, gdyby ktos się prezentował gorzej.
Ostatnio edytowane przez tofik : 10.09.2012 o godz. 20:47.
..
Odpowiedz cytując