Marszałek napisał(a):

Chcesz mi powiedzieć, że z mitycznych 14 mln nagle liczba zmalała do 50 tysięcy, bo trzeba zapłacić 20 zeta? Chyba sam w to nie wierzysz co piszesz.
Polsat kupił prawa do piłki ręcznej na ME w Niemczech, mimo iż reprezentacja polski za faworyta nie uchodziła. Ot, zaryzykowali i wyszło. Zaryzykowali też swego czasu z koszykówką i im nie wyszło. Piłka zwyczajnie jest przesacowana i oni o tym wiedzą. W każdym razie nie jest warta takiej kasy jaką za nią oferują handlarze prawami.
|
Już w sedno trafił powyżej crash, nie będę dublował.50 tys to liczba legalnych zakupów ppv. Tylko i wyłącznie.
Poczekajmy miesiąc. Polska - Anglia na Narodowym. Jeśli puszczą w telewizji ogólnodostępnej to 8-10 mln pęknie.