Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 10.09.2012, 18:48
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Dać klub miastu, robić zrzutki na transfery....hahahaha. To jest konkurs na najbardziej głupi pomysł?
Dlaczego uważasz, że hipotetyczna zrzuta na transfer to głupi pomysł? To się pewnie nie zdarzy, ale w innych klubach pewnie w najcięższych momentach miało to miejsce (choćby Lechia, Pogoń, Pejsy - jak mieli grupę 100 czy jakoś tak). Teoretycznie idea b.ok pytanie do księgowych jak to trzebaby rozegrać, żeby zrzucający się ani Wisła nie musieli płacić do US itp. żadnych podatków, danin itp.
Oddanie czy mocne zaangażowanie K w Wisłę? To przecież s/f - tj. Kraków, a nie Wrocek, Kielce itp., konfiguracja jest taka, że nie da się tego zrobić. Nie wspominając już o często fatalnym zarządzaniu Krakowem (przepłacone, opóźnione inwestycje, kłopoty z płynnością finansową gminy itd.)
Odpowiedz cytując