Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Porter
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: N-H
Offline
#
26181
10.09.2012, 18:35
TSWalos
napisał(a):
Ma ktoś może jakiś kontakt do przedstawiciela handlowego Wyborowej ?
Potrzebuje jakieś 150 butelek na wesele i szukam dobrej ceny. Znalazłem po 19.90.
proponuję wycieczke do Hutowni ALTI na Dąbiu... zawsze mieli dobre ceny
Porter
Porter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Porter
Znajdź inne posty napisane przez Porter