|
Panowie transfery podałem jako przykład ,równie dobrze mogą to być inne cele .Ja w odróżnieniu od 90% z Was mogę oglądać Wisłę w tv co najwyżej. Dobrze by było gdyby te zbiorki miały jakiś cel TAK DLA JASNOŚCI.
Ostatnio edytowane przez wikink1 : 10.09.2012 o godz. 18:38.
|