WISŁA 1906 NH napisał(a):

|
Mam pytanie, nigdy nie trenowałem piłki nożnej w żadnym klubie, grałem tylko amatorsko, w szkole na turniejach itd. Jak myślicie czy mam szanse znaleść jakiś klub gdzie mnie zechcą ? może być nawet C klasowy, dodam że mam 21 lat. a może jest jakaś stronka gdzie zamieszcza się tego typu ogłoszenia ?
|
w wiekszosci klubow b i c klasy jest problem z uzbieraniem 11 do grania, takze mysle ze w pierwszej lepszej druzynie bys sie zalapal
