Marszałek napisał(a):

|
Oczywiście żartuje,bo do czegoś takie nie dojdzie, ale w TVP powinni się zastanowić czy aby jest sens traktowania priorytetowo kadry w piłkę kopaną. Wobec takiego zainteresowania meczami kadry należałoby ją pokazywać po pólnocy, i to skrót ? Nie widzie najmniejszego powodu aby w najlepszym czasie antenowym pokazywać taki produkt. Bo nikogo to tak naprawdę nie interesuje.
|
Błędne rozumowanie.
Słaba oglądalność meczu z Czarnogórą to tylko i wyłącznie efekt opłaty. Gdyby ten sam mecz puszczono w Polsacie otwartym, wynik spokojnie liczony byłby w milionach. Przecież tą samą bandę kopaczy oglądało nie dalej jak 3 miesiące temu 15 mln ludzi. Nagle 14,5 mln się odwróciło ?
Nie oszukujmy się - jeszcze długo żaden sport w kraju nad Wisłą nie będzie tak popularny

Może skoki narciarskie w czasach małyszomanii osiągały zbliżony poziom oglądalności, ale reszta daleko w tyle.