Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19746
Stary 09.09.2012, 21:57
jcts napisał(a):Wyświetl post
Zająłby się graniem a nie 'celebryta' wielki się zrobił, tu się pojawi, tam się pojawi, tu będzie prorokował, tam będzie prorokował a na boisku DNO, nie dało się oglądać tego co ten człowiek wyprawiał z Polonią, każdy inny by lepiej zagrał...
Łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Jeszcze jakiś czas temu wszyscy piali z zachwytu, jaki to czołg nie do ruszenia. A teraz? Pierwszy mecz po kontuzji, a oni już chcą go zagryźć
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując