jcts napisał(a):

|
Zająłby się graniem a nie 'celebryta' wielki się zrobił, tu się pojawi, tam się pojawi, tu będzie prorokował, tam będzie prorokował a na boisku DNO, nie dało się oglądać tego co ten człowiek wyprawiał z Polonią, każdy inny by lepiej zagrał...
|
Łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Jeszcze jakiś czas temu wszyscy piali z zachwytu, jaki to czołg nie do ruszenia. A teraz? Pierwszy mecz po kontuzji, a oni już chcą go zagryźć