Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22198
Stary 09.09.2012, 19:18
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Polskie zarządzanie wg polskich tzw. działaczy. Jagiellonia sprzedaje młodego Makuszewskiego za 400.000 euro i wydaje conajmniej połowę tej kowty, aby sprowadzić znudzonego życiem Smolarka Myślenie nie boli? Niestety w Polsce boli
Przecierz ten Makuszewski jest wart 400 tys ale zlotych, gosc trzy akcje na krzyz zrobil przez rok w polskiej lidze.Smolarek to mimo wszystko powazniejszy pilkarz niz Sikorski i Ouito razem.Bez przesady to nie jest jakis tam Reiss, moze spokojnie grac lepiej niz taki Saganowski, bo jest bardziej zaawansowany technicznie.I skad masz w ogole informacje, ze placa mu 200 tys euro za rok, skoro on gral w klubie, ktory polecial z ligi holenderskiej, ktory mial mniejszy budzet od Jagielloni, w Bialymstoku nikt takiego kontraktu nie dostal jeszcze.Pewnie dostanie stowke, i tak sie zgodzi, bo nikt go juz nie zatrudni za duze pieniadze.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 09.09.2012 o godz. 19:35.
Odpowiedz cytując