Przecierz ten Makuszewski jest wart 400 tys ale zlotych, gosc trzy akcje na krzyz zrobil przez rok w polskiej lidze.Smolarek to mimo wszystko powazniejszy pilkarz niz Sikorski i Ouito razem.Bez przesady to nie jest jakis tam Reiss, moze spokojnie grac lepiej niz taki Saganowski, bo jest bardziej zaawansowany technicznie.I skad masz w ogole informacje, ze placa mu 200 tys euro za rok, skoro on gral w klubie, ktory polecial z ligi holenderskiej, ktory mial mniejszy budzet od Jagielloni, w Bialymstoku nikt takiego kontraktu nie dostal jeszcze.Pewnie dostanie stowke, i tak sie zgodzi, bo nikt go juz nie zatrudni za duze pieniadze.