shaggy napisał(a):

|
bo dla niektorych historia legii zaczela sie od lat 90 tych...
|
A dla innych w latach 50 tych się zaczęła i w latach 50 tych się skończyła.
A zaczęła się w 1916 na froncie, a skończyła... nie, jeszcze się nie skończyła. I prędko nie skończy. Wszak żywot tych tysięcy Polonusów, Cracusów czy inny Hanysów musi mieć jakiś sens.
P.S. Dla mnie koniec. Jakby co pw.