Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22196
Stary 09.09.2012, 17:37
shaggy napisał(a):Wyświetl post
bo dla niektorych historia legii zaczela sie od lat 90 tych...
A dla innych w latach 50 tych się zaczęła i w latach 50 tych się skończyła.

A zaczęła się w 1916 na froncie, a skończyła... nie, jeszcze się nie skończyła. I prędko nie skończy. Wszak żywot tych tysięcy Polonusów, Cracusów czy inny Hanysów musi mieć jakiś sens.

P.S. Dla mnie koniec. Jakby co pw.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując