Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 09.09.2012, 15:25
Kiedyś ktoś na forum napisał o pomyśle stworzenia przez kibiców naszego klubo kąta na które można by było wpłacać środki ,np fundusz transferowy i i tylko z tym przeznaczeniem . Jeśli to dało by się zrobić jestem za .Chętnie weżnę w takiej akcji udział (tak trochę egoistycznie dla dobra własnego zdrowia)
Odpowiedz cytując