|
Kiedyś ktoś na forum napisał o pomyśle stworzenia przez kibiców naszego klubo kąta na które można by było wpłacać środki ,np fundusz transferowy i i tylko z tym przeznaczeniem . Jeśli to dało by się zrobić jestem za .Chętnie weżnę w takiej akcji udział (tak trochę egoistycznie dla dobra własnego zdrowia)
|