Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19735
Stary 09.09.2012, 13:46
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Trzeba rozróżnić chamstwo od brutalności. Już to pisałem, ale zarzucili mi obronę Quioto. To, co zrobił nasz Honduranin to wyraz frustracji. Sprowokowany nawet Zidane został i to w finale MŚ. Mieszacie go z błotem, bo nie strzelił jednej patelni, a gdyby wtedy piłka wpadła to teraz całe forum by go broniło i wyklinało komisję ligi, śmieszne. Niektórzy dalej nie rozumieją, że na wyrok składa się wiele okoliczności. 5 meczów kary to zdecydowanie za duża kara.
A gdzie niby Quioto został sprowokowany? Panowie, jeśli on ma się tak co chwila zachowywać, to lepiej by od razu dostał dotkliwą karę i później może pomyśli, zanim coś nabroi.

Owszem, może by pomógł drużynie - nie jest to wcale takie pewne - jednak ważniejsze jest zachowywanie na boisku z klasą, jak na profesjonalistę przystało. Zachowanie Quioto było poniżej wszelkiej krytyki. Takie zachowania powinno się tępić.

Wyobraźmy sobie taką sytuację - dostał 3 mecze w zawiasach, czy nawet 2, po czym wraca na boisko i zachowuje się tak samo - dostaje pięć, bo recydywa. Czy nie lepiej by spokorniał szybciej? Jak dopuścimy do takich sytuacji jak ta, to pojawią się kolejni "naśladowcy", którzy będą kopać innych po nogach, powodować kontuzje etc. Nie ma miejsca dla takich zdarzeń w piłce, a profesjonalizmu należy wpierw wymagać od swoich piłkarzy.
Odpowiedz cytując