Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):

|
Ponieważ do systemu jaki został zamontowany przez miasto (czytaj: najgorszy byle tylko był), praktycznie niemożliwe jest skonfigurowanie sprzedaży przez neta. Dlatego trzeba prawdopodobnie wymienić cały system kołowrotów itp aby ta sprzedaż była...
|
Głupie gadanie.
Skoro potrafią mniejsi i słabsi finansowo to dla nas też nie powinno być problemu.
Problem w tym że nikomu w klubie tak naprawdę cały czas nie zależało na wprowadzeniu sprzedaży internetowej. Sądzę, że teraz coś ruszy bo wszyscy naciskają (media) i mówią do klubu "WSTYD".