Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8769
Stary 09.09.2012, 13:35
Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
Ponieważ do systemu jaki został zamontowany przez miasto (czytaj: najgorszy byle tylko był), praktycznie niemożliwe jest skonfigurowanie sprzedaży przez neta. Dlatego trzeba prawdopodobnie wymienić cały system kołowrotów itp aby ta sprzedaż była...
Głupie gadanie.
Skoro potrafią mniejsi i słabsi finansowo to dla nas też nie powinno być problemu.
Problem w tym że nikomu w klubie tak naprawdę cały czas nie zależało na wprowadzeniu sprzedaży internetowej. Sądzę, że teraz coś ruszy bo wszyscy naciskają (media) i mówią do klubu "WSTYD".
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując