JrQ- napisał(a):

bzdury, jakoś teraz mamy taki sam skład (nawet lepszy, bo przecież pozbyliśmy się niby tych słabych - Bednarz) i jakoś gry o mistrz nikt nie wróży
oj demagodzy forumowi...
|
ano dokładnie, cały czas to piszę: drużyna, ktora wyszła na boisku w meczu z Cracovią decydującym o mistrzostwie to prawie dzisiejszy skład pomijając Cikosa i Paljica, którzy nie stanowili o jej sile, oraz Małeckiego. W międzyczasie przewineli sie tu Biton, Lamey, Nunez, Diaz ale jak ich nie było w drużynie mistrzowskiej 2010/2011, tak nie ma ich dzisiaj