Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19734
Stary 09.09.2012, 13:30
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
bzdury, jakoś teraz mamy taki sam skład (nawet lepszy, bo przecież pozbyliśmy się niby tych słabych - Bednarz) i jakoś gry o mistrz nikt nie wróży

oj demagodzy forumowi...
ano dokładnie, cały czas to piszę: drużyna, ktora wyszła na boisku w meczu z Cracovią decydującym o mistrzostwie to prawie dzisiejszy skład pomijając Cikosa i Paljica, którzy nie stanowili o jej sile, oraz Małeckiego. W międzyczasie przewineli sie tu Biton, Lamey, Nunez, Diaz ale jak ich nie było w drużynie mistrzowskiej 2010/2011, tak nie ma ich dzisiaj
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując