Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8768
Stary 09.09.2012, 12:16
Nawet jeśli tak jest, to nie uważasz że wypadałoby poinformować o tym fakcie kibiców? Są natomiast komunikaty klubu, że trwają prace i niedługo sprzedaż online zostanie rozpoczęta. Chcesz powiedzieć, że klub jawnie kłamie w swoich komunikatach?
Odpowiedz cytując