Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
8768
09.09.2012, 12:16
Nawet jeśli tak jest, to nie uważasz że wypadałoby poinformować o tym fakcie kibiców? Są natomiast komunikaty klubu, że trwają prace i niedługo sprzedaż online zostanie rozpoczęta. Chcesz powiedzieć, że klub jawnie kłamie w swoich komunikatach?
QBAS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do QBAS
Znajdź inne posty napisane przez QBAS