Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 09.09.2012, 11:52
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Wiesz, co powiem Ci, że to Ty w tym momencie rzucasz oszczerstwami na lewo i prawo. Klepiesz bez sensu. Dopóki nie przedstawisz racjonalnej argumentacji, nawet nie podejmę z Tobą dyskusji. Więc obrażanie ludzi na forum nie służy niczemu dobremu.

Nie będę miał szacunku do ludzi, którzy na siłę robią coś, na czym się nie znają. Można być dobrym piłkarzem, ale działaczem już beznadziejnym. Można nie być piłkarzem, ale za to nieźle zarządzać klubem. Ale, jako że zostałem już nazwany grafomanem, kimś kto jest zerem, to wybacz, ale to nie źle o mnie świadczy, ale o Tobie.

Najgorsze jest to, że większość tego forum wyciąga słowa z kontekstu i nie potrafi zrozumieć czyjegoś przesłania. Najlepiej zniszczyć kogoś swoim ego - cóż takie prawa anonimowego Internetu.
Gościu Ty nasz klub chciałeś sprzedawac Majchrowskiemu także każde twoje słowo powinno być traktowane tu co najmniej z przymrużeniem oka, bo jak Ci wyjaśnił wcześniej serek_c2 był to idiotyzm dekady.

Znamy już wszyscy Twoje zdanie Cupiał zły i niedobry, Bednarz zły, Kapka zły, nie musisz tego pisać po raz 148565, poważnie Przesłanie wieszcza bonawentury zrozumiał tu już każdy
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując