|
A w ogole sprawdziliscie czemu takowej sprzedazy nie ma ? Juz to bylo chyba wyjasnione nasze zale nic nie zmienia w tej kwestii...
I to ze zakladacie jakies durne profile na fb ze nie ma sprzedazy tez nic nie zmieni. Ona bedzie, tylko u nas jest to o wiele bardziej skomplikowane niz na innych stadionach
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie
|