Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7778
Stary 09.09.2012, 01:52
Maikel napisał(a):Wyświetl post
Wywiad z Branco:

http://wislalive.pl/news/co_slychac_...ge_branco-964/
S. Branco napisał(a):
Na koniec jeszcze kilka słów od Serge’a Branco ...

Do boju Wisła! Będę wam kibicował nawet jeśli myślę, że przez najbliższe trzy lata nie macie drużyny na mistrzostwo. Chcę też wspomnieć kilka słów o Patryku Małeckim – w jego kierunku płynie wiele negatywnych słów, a to bardzo dobry chłopak - prosty, trochę szalony, dokładnie tak jak ja! Czarek Wilk to również bardzo fajny człowiek. Maor Melikson to kapitalny piłkarz! Pozdrawiam wcześniej wymienionych, jak i resztę zawodników i sztab szkoleniowy oraz fanów Wisły. Na koniec pragnę również pozdrowić Sergiei’a Pareiko – mojego przyjaciela z Rosji!
Czyżby Patryk Małecki nie był aż tak bardzo znienawidzony przez kolegów z drużyny?


Fajnie przeczytać coś pozytywnego z ust byłego piłkarza Wisły. Nawet tak słabego jak Branco.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.09.2012 o godz. 01:54.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując