Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26173
Stary 09.09.2012, 01:04
A szanse masz duże zależy czy umiesz grać. Ja jestem 2 lata młodszy, w życiu najwięcej byłem na 4 treningach podczas jakichs ferii zimowych i ostatnio miałem propozycje gry w A-klasie, a jakoś specjalnie za dobrze w piłkę nie gram.
Odpowiedz cytując