Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19731
Stary 08.09.2012, 23:46
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Sprawa była prosta, mieliśmy skład, którym spokojnie moglismy wygrac mistrza nawet z Łobodzińskim w kadrze... tak też się stało, więc w sumie nie ma o czym gadac Meleks był od drugiej połowy...
Wiesz co, sprawdź sobie jak Wisła punktowała. Zapewniam Cię, że nikt przed nami nie klękał, każde praktycznie zwycięstwo było wyszarpane.

Nie zdobyliśmy mistrza "spokojnie", a skład był (poza Meleksem) taki sobie.

Do czego zmierzam - nie graliśmy wielkiej piłki. Byliśmy skuteczni, Holender wycisnął z tego składu 150%, ale tylko tyle można na ten temat napisać. Reszta to już słaba pamięć i mitologizowanie.

A Łobodziński grał dobrze tylko w Młodej Ekstraklasie. Teraz może by się przydał, bo jest okazja grać z kontry. Wtedy byliśmy dla niego za dobrą drużyną, teraz byłby w sam raz.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.09.2012 o godz. 23:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując