Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19730
Stary 08.09.2012, 23:39
Sprawa była prosta, mieliśmy skład, którym spokojnie moglismy wygrac mistrza nawet z Łobodzińskim w kadrze... tak też się stało, więc w sumie nie ma o czym gadac Meleks był od drugiej połowy..

na dzień dzisiejszy nawet Łobodziński byłby zbawieniem ....

ed:

15 kolejka=przerwa zimowa jakby ktoś nie wiedział :]
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 08.09.2012 o godz. 23:42.

Odpowiedz cytując