|
Sprawa była prosta, mieliśmy skład, którym spokojnie moglismy wygrac mistrza nawet z Łobodzińskim w kadrze... tak też się stało, więc w sumie nie ma o czym gadac Meleks był od drugiej połowy..
na dzień dzisiejszy nawet Łobodziński byłby zbawieniem ....
ed:
15 kolejka=przerwa zimowa jakby ktoś nie wiedział :]
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 08.09.2012 o godz. 23:42.
|