|
Ośmieszyłeś się z tym miastem, więc przyznaj, że palnąłeś głupotę i nie brnij dalej
Kapka wiele lat grał w piłkę w naszym klubie. Był nawet kapitanem i grał w reprezentacji Polski, więc "jakieś" pojęcie o piłce posiada*.
* - nie zmienia to faktu, że delikatnie rzecz ujmując powinien odejść
|