Wyświetl pojedynczy post
Towarzysz Generał
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 08.09.2012, 22:41
Ośmieszyłeś się z tym miastem, więc przyznaj, że palnąłeś głupotę i nie brnij dalej

Kapka wiele lat grał w piłkę w naszym klubie. Był nawet kapitanem i grał w reprezentacji Polski, więc "jakieś" pojęcie o piłce posiada*.


* - nie zmienia to faktu, że delikatnie rzecz ujmując powinien odejść
Odpowiedz cytując