Elendil napisał(a):

|
Ale przecież to każdy wie. Każdy, kto ma kilka szarych komórek. Internetowa sprzedaż w klubie, który zdominował polską ligę przez ostatnie 13 lat powinna być PIERWSZA w Polsce. Jest ostatnia. O ile w ogóle w tym wieku nastąpi.
|
Jakie JEST Elendil, na razie 60% I (de facto II) ligi nas już wyprzedziło.