Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1202
Stary 08.09.2012, 21:53
Dokładnie Kocur, niektórzy to na prawdę dziury w całym szukają
Dwie walki za nami, więc pewnie do pół godziny Adamek będzie wchodził -> http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
Odpowiedz cytując