Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Poul1983
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8762
Stary 08.09.2012, 20:08
Poul1983 napisał(a):Wyświetl post
Taka mała ciekawostka co do sprzedaży biletów przez internet:

Pierwszy mecz Cracovii przed własną publicznością (bez internetowego) Sobota 19.40 - 7630 kibiców
mecz dzisiejszy (sprzedaż internetowa) mecz Środa (gorszy dzień bo ludzie pracują) 19.30 - 8633 kibiców

1000 więcej kibiców ok 15% mimo gorszego dnia, w Sobotę sądzę że byłoby pewnie ponad 20% więcej kibiców. Przekładając to na Wisełkę jest to minimum 3-4 tys więcej kibiców!!!!

Wiem że te przypuszczenia są troszkę na kolanie robione ale z lekka obrazuje jak dużo klub traci ;(
no to po dzisiejszym meczu można więcej powiedzieć co do skuteczności sprzedaży biletów przez internet(bez efektu "zgody i lepszego przeciwnika")

Cracovia-ŁKS 8212 kibiców, wiec dalej twierdze że te 3-4 tysiące na Wisełce więcej być powinno
Odpowiedz cytując