Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7715
Stary 08.09.2012, 18:18
AYALA napisał(a):Wyświetl post
POlska-Mołdawia też widze w pay per view za 20 zł ...ehhh
http://www.press.pl/newsy/telewizja/...-view-za-20-zl
i bardzo dobrze , po co z państwowych ( pieniedzy podatników ) płacić za oglądanie żenującej reprezentacji pzpn ?

kto chce oglądac taką kaszanę , niech płaci . Ale nie róbmy ściepy narodowej na piłkę na tak marnym poziomie

qqq_b napisał(a):Wyświetl post
A co ma Lato do gry reprezentacji? Niektórym to już się całkiem we łbach popieprzyło. Przyjdzie Boniek - kadra przegra 2 mecze i też powiesz, że to wina Bońka? Grają piłkarze, a nie jakiś tam prezes czy zarząd PZPN. Piłkarze powinni mieć całkowicie wy***ane na to co się dzieje w PZPN. Oni mają grać, a nie zajmować się PZPN.
No Lato ma mniej więcej tyle , na ile decyduje o tym czy co miesiąc kierowicać 300-500 tysięcy złotych ( pewnie i tak zaniżam te kwoty ) do kieszeni działaczy czy przeznaczyc na szkolenie młodzieży czy budowanie infrastruktury piłkarskiej. A z tego co wiem ma dużo do powiedzenia , choćby w wysokości swojej miesięcznej pensji na poziomie 50 tys zł .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 08.09.2012 o godz. 18:23.
Odpowiedz cytując