Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 08.09.2012, 17:16
Popatrzcie sobie na inne kluby i ich właścicieli a poźniej się zastanówcie czy chcecie aby Cupiał odszedł. Kto ma za niego przyjść? Ktoś taki jak Wojciechowski? Cupiał ma decyzje jakie ma ale jest WIERNY i nie traktuje wielkiego klubu jako zabawki. Zobaczcie sobie co było z Pogonią, ŁKS-em(ciągle jest), Widzewem(ciągle jest). Podajcie jednego właściciela klubu,który dał swoim kibicom tyle radości a za razem był tak długo. Szanujcie to co macie bo jak kiedyś Cupiała zabraknie to będziecie za nim tęsknić- zobaczycie. Cupiał dał nam wiele mistrzostw Polski i okres gdzie rozpierdalaliśmy tą ligę w drobny mak. Teraz nie jest juz tak łatwo jak wtedy gdy wchodziła Telefonika. Inne kluby były biedne i kogo chcieliśmy to sobie braliśmy jednocześnie osłabiając rywali na krajowym podwórku. Teraz kluby juz nie oddają tak łatwo piłkarzy a to ile trzeba za nich płacić to śmiech na sali. Za ile poszedł ten Makuszewski? Przecież to jest KPINA. Naprawdę szanujcie to co macie bo jeszcze nadejdą ciężkie lata. Na marginesie co mają powiedzieć w Warszawie skoro od paru lat Legia ma większy budżet od nas a mistrzostwa nie zdobyła od 7 lat
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 08.09.2012 o godz. 17:18.
Odpowiedz cytując