|
Rozumiem, że od czerwca mieszaliście w Bangladeszu i dopiero dzisiaj mieliście pierwszy kontakt z światem.
Bo inaczej nie rozumiem sensu pisania: "Ciekawe czy udałoby się sprowadzić X"
Nie po tym jak piłkarze od dwóch miesięcy nie dostawali wypłaty i w klubie sprzedają wszystko co się rusza za pół ceny.
|