Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3235
Stary 08.09.2012, 14:41
Nie byłbym pewny tego ze adidas zostanie. Jeśli nie będzie pucharów i pierwszej dwójki , to wątpie w przedłużenie umowy. Nike moze byc, ale jako partner techniczny a nie sponsor,wiec raczej słabo jak na nasze wymagania. Undera chętnie bym widział bo mają fajny materiał, puma też w sumie (jak biore do reki meczówke Śląska i naszą to mam wrażenie że WKSu jest o kg lżejsza)
Piłkarsko zasługujemy na TICO, no ale że rynek ich wyparł zawsze zostaje saller ;] Albo colo. Tylko czy Nasz biedny klub stac bedzie na zakup nowych trykotów? Zawsze mozna zasłonic znaczek umbro i grac w skorżowych strojach.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując