Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1194
Stary 08.09.2012, 14:21
jcts napisał(a):Wyświetl post
O której Adamek walczy?
No właśnie, wiecie o której zaczyna się gala z Adamkiem? Gdzieś chyba czytałem, że walki w Prudential Center mają zacząć się wcześniej, żeby większą publikę w Polsce ściągnąć, dobrze mówię?
Odpowiedz cytując