Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
ardem99
Member
Od: 12.2008
Skąd: Kraków, Wola Justowska
Offline
#
3947
08.09.2012, 14:18
arti
napisał(a):
Bardzo eufemistycznie napisane... realistyczniej byłoby - ... niekoniecznie gwarantuje utrzymanie
Wyobraźmy sobie np., że nie mamy Genkova w ataku - pozostali "napastnicy"Sikorski, Quioto, Kamiński, Boguski - niekoniecznie gwarantują na spółkę 5 goli w sezonie
Z młodzieżą chodziło mi o to, że grając nią nie ma szans na prawdziwe pieniądze, które gwarantują europejskie puchary. Kwestia utrzymania się z zawodnikami typu Kamiński itp to oczywiście inna sprawa..
ardem99
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ardem99
Znajdź inne posty napisane przez ardem99