Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22186
Stary 08.09.2012, 13:53
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Wszystko ładnie pięknie, szkoda tylko, że na innych forach innych klubów też przyśpiewkę zinterpretowali jako pojazd po Wiśle, a nie Legii A jak tak każdy myśli o Legii to sorry,ale widać jakiś kompleks, skoro każdego obchodzi to co Legia zaśpiewa, powie, napisze. Bez nas nie da się żyć i o to chodzi, to my nadajemy tonu i każdego to frustruje i tak ma właśnie być.


Ja się osobiście cieszę, że Legia wzbudza takie emocje w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku itp. Gorsza byłaby obojętność.

Chyba tylko na tych forach tak pisano na ktorch wokalny wystep Wroclawian najbardziej zabolal czyli legijno-szczecinsko-sosnowieckich.
Dosc czesto Wy legionisci lubicie sobie to tak tlumaczyc ze jak sie o was mowi to tylko przez pryzmat kompleksow a jest dokladnie odwrotnie najczesciej mowimy o Was z politowaniem...
Piszesz o kompleksach - wezmy na przykladzie Wisły jaki możemy mieć co do Was kompleksy
- Historia: powstaliśmy kiedy Legia jesczez nie myslala o raczkowaniu
- Tożsamość kibicowska: mieliśmy nieciekawe życiorysy my milicyjny wy wojskowy ale tylko my przeciw temu zaprotestowalismy odwracajac barwy wy przyjeliscie opieke wojska z pocalowaniem reki i grabiliscie inne kluby z pilkarzy
- Ruch kibicowski: mlode pokolenie legii sadzi ze przed nimi nic nie bylo, niech poczytaja o latach 70 kto tworzyl powazny ruch kibicowski w Polsce
- Trofea: Jesli chodzi o MP to bijemy Was na glowe jesli ktos z zazdroscia spoglada na kogos to Wy na nas

Kibice Legii klepiac sie wzajemnie po plecach tlumacza sobie rzeczywistosc gdy ktos robi beke z legii na cala polske tym ze ktos wobec Was ma kompleksy. Moze nic jej nie umniejszajac taka Odra Wodzislaw je ma ale jak Ci opisalem my jakim cudem

"Niepokonana Wisełka Kochana" zestaw z "Wisła to my" nie tylko spiewamy o klubie ale o nas
Odpowiedz cytując