Az sie kanapką ze śmiechu niemal zadławiłem. Oddać klub miastu

, miastu, które cały czas robi pod górkę TS Wisła i Wisła SA z prezydentem który mówi na treningu swoich ulubieńców z Kałuzy zeby nie zejść na psy na czele. Cupiał jest bo musi dokładać do interesu i tylko dzięki niemu nie sięgneliśmy dna finansowego.