Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.09.2012, 10:41
Dariook napisał(a):Wyświetl post
- - - SZANUJ WŁASCICELA SWOJEGO BO MOZESZ MIEĆ GORSZEGO - - -

Majatek - 1 600 mln PLN... My możemy łamać sobie mózgi a Cupiał i tak będzie robić co uwaza za słuszne. Niech tylko ktos z Polski zagra w LM to zobaczycie jak mu gul bedzie smigał... będzie ciekawie.
Oj to sobie poczekamy jeszcze troszkę. Gdyby przyszedł nowy zamożny właściciel może też pocieszylibyśmy się chwilę wynikami, awansami ale kto nam zagwarantuje, że tak już zawsze będzie..?

Jesteśmy rozpieszczeni erą Cupiała a dziś w konsekwencji rozdrażnieni bo czujemy głód zwycięstw, jak za najlepszych czasów. A pomysł oddania się w ręce miasta odbieram jako żart.
Odpowiedz cytując