Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22178
Stary 08.09.2012, 10:18
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Weszło nie raz jechało z Legią ale jak widać albo czytać nie umiesz, albo nie wiesz co czytasz - jeden i drugi przypadek to wstyd.
To było raczej wylewanie żali po żenujących występach. Jak Wisła dostaje w dupę, to jest OK, najwyżej lekka szydera i jedziemy dalej z programem. Kiedy za Maaskanta szliśmy po mistrzostwo, to ewidentnie gul im chodził...

Przy czym mnie to nie przeszkadza, ich prawo robić z siebie pajaców, ale nie udawajmy że są obiektywni.
Mnie osobiście w....iało, że wszystkich drwali w lidze atakowali poza rzeźnikiem Borysiukiem. Ten kretyn powinien mieć zrobione badania psychiatryczne, a nie w kadrze grać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując