kreseq napisał(a):

|
Weszło nie raz jechało z Legią ale jak widać albo czytać nie umiesz, albo nie wiesz co czytasz - jeden i drugi przypadek to wstyd.
|
To było raczej wylewanie żali po żenujących występach. Jak Wisła dostaje w dupę, to jest OK, najwyżej lekka szydera i jedziemy dalej z programem. Kiedy za Maaskanta szliśmy po mistrzostwo, to ewidentnie gul im chodził...
Przy czym mnie to nie przeszkadza, ich prawo robić z siebie pajaców, ale nie udawajmy że są obiektywni.
Mnie osobiście w....iało, że wszystkich drwali w lidze atakowali poza rzeźnikiem Borysiukiem. Ten kretyn powinien mieć zrobione badania psychiatryczne, a nie w kadrze grać.