Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7709
Stary 08.09.2012, 10:13
Proud napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie masz rację, ale nie zgadzam się z tym fragmentem.

Kiedyś w Polsce szkolenie i liczba grup młodzieżowych była na wyższym poziomie. Nawet jednym z wywiadów wspominał o tym Urban. Mówił, że za jego czasów Viktoria Jaworzno miała więcej grup młodzieżowych jka Legia za jego pierwszej kadencji.
Czyli śmiało można stwierdzić, że Viktoria miała więcej grup niż obecnie Wisła.
Nie jest tajemnicą, że cały system szkolenia upadł wraz z komuną. Państwo przestało go dotować, a kluby albo nie miały pieniędzy, albo miały właścicieli tak zmyślnych jak Cupiał, pakujących miliony w przepłacone gwiazdki i mających szkolenie i infrastrukturę w...
Wiadomo.

Przypominam, że podgrzewane boisko mieliśmy dopiero po żenadzie z Lazio.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując