Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22176
Stary 08.09.2012, 08:53
pierwsi z tego co pamiętam to piosenke o "berle i koronie" zaczeli śpiewac Widzewiacy jak w 1996 roku odebrali Legii MP
Ostatnio edytowane przez AYALA : 08.09.2012 o godz. 08:58.
Odpowiedz cytując