|
Wspomniane berło i korona jest najbardziej pożadanym atrybutem a od kilku lat iluzja kibiców klubu spod znaku nauki jazdy (L).
Wspomniani kibice z uporem maniaka na kazdym meczu marudza mniej wiecej tak: "mistrzem Polski jest Legia..."
Życzliwi kibice kilku zespołów chcąc wyrwać legionistów z wydumanej mistrzowskiej rzeczywistości i snu na jawie o mistrzostwie prosza o dowody czyli pokazanie berla i korony pieszczotliwie pytajac: "gdzie Twoje berło, berło i korona..."
Od dobrych kilku lat berała i korony w okolicach łazienkowskiej nikt nie widzial...
|