Bobek90 napisał(a):

Dariook
Ergo, jak 50 lat temu Niemcy by zdobyc MS nie potrzebowali zadnych szkolek, tak dzis, by liczyc sie w walce o MS, potrzebuja swietnych szkolek i to potrzebuje cholernie.
My juz tez doszlismy do tego punktu. Generacji z lat 70 i 80, bez znakomitego szkolenia, nie powtorzymy.
Jakby realia byla takie jak 30 lat temu, to bylaby na to szansa. Juz nie ma.
|
Ogólnie masz rację, ale nie zgadzam się z tym fragmentem.
Kiedyś w Polsce szkolenie i liczba grup młodzieżowych była na wyższym poziomie. Nawet jednym z wywiadów wspominał o tym Urban. Mówił, że za jego czasów Viktoria Jaworzno miała więcej grup młodzieżowych jka Legia za jego pierwszej kadencji.
Czyli śmiało można stwierdzić, że Viktoria miała więcej grup niż obecnie Wisła.
