Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7707
Stary 08.09.2012, 07:25
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Dariook



Ergo, jak 50 lat temu Niemcy by zdobyc MS nie potrzebowali zadnych szkolek, tak dzis, by liczyc sie w walce o MS, potrzebuja swietnych szkolek i to potrzebuje cholernie.
My juz tez doszlismy do tego punktu. Generacji z lat 70 i 80, bez znakomitego szkolenia, nie powtorzymy.
Jakby realia byla takie jak 30 lat temu, to bylaby na to szansa. Juz nie ma.


Ogólnie masz rację, ale nie zgadzam się z tym fragmentem.

Kiedyś w Polsce szkolenie i liczba grup młodzieżowych była na wyższym poziomie. Nawet jednym z wywiadów wspominał o tym Urban. Mówił, że za jego czasów Viktoria Jaworzno miała więcej grup młodzieżowych jka Legia za jego pierwszej kadencji.
Czyli śmiało można stwierdzić, że Viktoria miała więcej grup niż obecnie Wisła.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując