Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22173
Stary 08.09.2012, 04:09
Dariook napisał(a):Wyświetl post

Bla Bla Bla .

Wypiłeś czy tak po prostu masz ?

Cala Polska tak śpiewa? Widać w d byłeś, g widziałeś - i tyle mam do powiedzenia. Całą Polska może nie darzyć Legii miłością ale takie przyśpiewki są domeną kilku klubów i jak mniemam nie muszę wymieniać ich nazwy Przyśpiewka jest stara jak świat to raz, dwa - czempioni zasrani w ogóle o coś walczyli. Mieli chujowego trenera, skąpego właściciela i miernych piłkarzy ale jak widać u innych było jeszcze bardziej chujowo,skąpo i miernie. Mamy mieć kompleks? Jasne mamy kompleks Wisły - Lepiej ?
Mamy tez kompleks Widzewa bo kiedyś coś tam grał. Górnik kiedyś też zdominował ligę i to bardziej niż Wisła - ten kompleks również u Nas występuje
Pewne czasy się SKOŃCZYŁY ale o tym sam się przekonujesz już w tym sezonie.
Zaśniesz teraz ?
Weszło nie raz jechało z Legią ale jak widać albo czytać nie umiesz, albo nie wiesz co czytasz - jeden i drugi przypadek to wstyd.
Zajmij się lepiej swoim klubem i zgodą, która miała przyjemność być najgorszym mistrzem od lat bo i reszta była chujowa w tym Legia i Wisła - czy tego chcesz czy nie

Zabawne że w klubie burdel a Ty szukasz problemu u innych. Bednarz i Cupiał to za mało ?

Albo dyskutujemy jak ludzie albo .......imy jak potłuczeni. Tak, ten wpis dostosował się do Twojego poziomu, więc nie dziw się że wygląda żałośnie.
Merytoryczna dyskusja bez wycieczek i pieprzeniu o kompleksach i innych durnych tekstów to za dużo jak widzę.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 08.09.2012 o godz. 04:39.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując