Dariook napisał(a):

Wypiłeś czy tak po prostu masz

?
Cala Polska tak śpiewa? Widać w d byłeś, g widziałeś - i tyle mam do powiedzenia. Całą Polska może nie darzyć Legii miłością ale takie przyśpiewki są domeną kilku klubów i jak mniemam nie muszę wymieniać ich nazwy

Przyśpiewka jest stara jak świat to raz, dwa - czempioni zasrani w ogóle o coś walczyli. Mieli chujowego trenera, skąpego właściciela i miernych piłkarzy ale jak widać u innych było jeszcze bardziej chujowo,skąpo i miernie. Mamy mieć kompleks? Jasne mamy kompleks Wisły - Lepiej

?
Mamy tez kompleks Widzewa bo kiedyś coś tam grał. Górnik kiedyś też zdominował ligę i to bardziej niż Wisła - ten kompleks również u Nas występuje

Pewne czasy się SKOŃCZYŁY ale o tym sam się przekonujesz już w tym sezonie.
Zaśniesz teraz

?
Weszło nie raz jechało z Legią ale jak widać albo czytać nie umiesz, albo nie wiesz co czytasz - jeden i drugi przypadek to wstyd.
Zajmij się lepiej swoim klubem i zgodą, która miała przyjemność być najgorszym mistrzem od lat bo i reszta była chujowa w tym Legia i Wisła - czy tego chcesz czy nie
Zabawne że w klubie burdel a Ty szukasz problemu u innych. Bednarz i Cupiał to za mało ?
Albo dyskutujemy jak ludzie albo .......imy jak potłuczeni. Tak, ten wpis dostosował się do Twojego poziomu, więc nie dziw się że wygląda żałośnie.
Merytoryczna dyskusja bez wycieczek i pieprzeniu o kompleksach i innych durnych tekstów to za dużo jak widzę.