Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.09.2012, 23:44
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Nie miałbym nic przeciwko temu, by Cupiał oddał komuś zarządzanie Wisłą. Najlepiej miastu. Bo na chwilę obecną, to jak mamy się sami utrzymywać, to po co on ma być właścicielem? Co chwila wszystko psuje, a dodatkowo zatrudnia ludzi, którzy psują nam wszystko - Kapkę, Bednarza etc. Tak Wisła nie może funkcjonować. Sami byśmy sobie poradzili.
Zaiste, jest to rozwiązanie ciekawe. Ale aby miasto właściwie zarządzało klubem, wypadałoby aby w tym mieście był jeden klub. Niestety, ten warunek nie jest w Krakowie spełniony.
Odpowiedz cytując