Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7705
Stary 07.09.2012, 23:03
Arked napisał(a):Wyświetl post
Mają dwóch klasowych graczy, a poza tym nic specjalnego, raczej znacznie słabiej od nas. Na ławce np. Cetković wypożyczony z Jagielloni do Tajlandii (!).
A my mamy trzech

A na poważnie to nie do końca podzielam entuzjazm studia Polsatu. Oczywiscie żle nie było i jest cenny remis dlatego a niech mają swoje 5 minut. Szkoda że bramki zdobyte wyłącznie po stałych fragmentach gry.

A drużyna Czarnogóry jak na tak mały kraj i infrastrukturę którą posiada wygląda bardzo dobrze . Gdy patrze na kluby w jakich występują ich piłkarze zaczynam wątpić w sens budowania ośrodków szkoleniowych. Bo na ich przykładzie widać że mimo burzliwych losów i ogólnej biedy to przy 600tyś ludności jaka zamieszkuje Czarnogóre są w stanie wyprodukować materiał piłkarski przez duże P.
Odpowiedz cytując