Wyświetl pojedynczy post
paszczak
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7704
Stary 07.09.2012, 22:35
Trochę zbyt surowo oceniacie chyba tą reprezentacje i mecz. Przyznam, że ogladałem tylko 2/3 meczu, ale :
1.Zagrali z całą pewnością lepiej niż Śląsk w tym samym miejscu 2 miesiące temu. Tyle,że w tej dyscyplinie potrzeba jeszcze szczęścia, który mial Śląsk a reprezentacja nie miała
2.Wynik remisowy mimo wszystko moim zdaniem sprawiedliwy z minimalnym wskazaniem na Polskę
3.Pierwsze mecze w eliminacjach są jednak przereklamowane co do ich rangi. Pamiętajcie dobre starty do RPA i fatalny końcowy skutek, czy odwrotnie np eliminacje do Euro 2008. Wszystko rozstrzygnie się na dystansie
4.Rozumiem tych, którzy z niesmakiem reagują na ciepłe przyjęcie tego remisu. To przecież tylko Czarnogóra wielkości Krakowa. Ale pamiętajcie,że nie tacy już tam tracili punkty. Dzisiaj kosili ostro i niewiele miejsca było na technikę.
5.Przy odrobinie szczęścia można do tego barażu wskoczyć. Trzeba tylko golić frajerów (Mołdawie) i ciułać z silniejszymi. Grupę kolejny raz mamy słabą, ciekawy jestem postawy ukraińców
Odpowiedz cytując