|
Powiem tak warto oglądać to na antenie Polsatu, jednak w TVP jest pieprzenie na inny temat, obszerne studio. Można zapłacić przykładowo 40 zł na wszystkie mecze, ale dla mnie 20 zł na te mecz to grube przegięcie. Sam stwierdzam że nawet gdyby był za 10 też bym kupił. Co do meczu, remis OK, mieliśmy chyba więcej sytuacji, ale okazja Jovetica misses of the match.
|