Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7703
Stary 07.09.2012, 22:16
Powiem tak warto oglądać to na antenie Polsatu, jednak w TVP jest pieprzenie na inny temat, obszerne studio. Można zapłacić przykładowo 40 zł na wszystkie mecze, ale dla mnie 20 zł na te mecz to grube przegięcie. Sam stwierdzam że nawet gdyby był za 10 też bym kupił. Co do meczu, remis OK, mieliśmy chyba więcej sytuacji, ale okazja Jovetica misses of the match.
Odpowiedz cytując