Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7702
Stary 07.09.2012, 22:11
Spodziewałem sie porazki wiec 2:2 jest OK i chyba jest to wynik sprawiedliwy. Lansowani na wielkich nieobecnych w poprzednich meczach Borysiuk i Grosicki jedni z najsłabszych na boisku - i własnie taki sens ma kłócenie się o jedno
czy dwa nazwiska. Dla przykładu czy Wawrzyniak grał lepiej niż Boenisch na euro ?

hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Zdziwilibyście się ile moich znajomych zapłaciło te 20 zł ... dla nich kadra jest ważniejsza nawet niż Wisła ...
Dla mnie też jest ważniejsza bo jestem przede wszystkim i na pierwszym miejscu Polakiem.
Zresztą jak ktoś zna nasz hymn to też Polska jest na pierwszym miejscu:
"Zwycięży orzeł biały, zwycięży polski ród,
zwycięży nasza Wisła bo to krakowski klub ... "

Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
(...)
Smieszne, nawet nie czytałem do końca tego bełkotu. Zastanawiam się kim Ty jesteś, że zabraniasz ludziom interesować się piłką nożną ? Też chyba sie z tym nie urodziłeś. Każdy zaczyna w innym czasie od jakiegoś momentu - dla jednych jest to euro dla innych inny moment ale każdy jest dobry. Zapomniał wół jak cielęciem był.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując