Spodziewałem sie porazki wiec 2:2 jest OK i chyba jest to wynik sprawiedliwy. Lansowani na wielkich nieobecnych w poprzednich meczach Borysiuk i Grosicki jedni z najsłabszych na boisku - i własnie taki sens ma kłócenie się o jedno
czy dwa nazwiska. Dla przykładu czy Wawrzyniak grał lepiej niż Boenisch na euro ?
Dla mnie też jest ważniejsza bo jestem przede wszystkim i na pierwszym miejscu Polakiem.
Zresztą jak ktoś zna nasz hymn to też Polska jest na pierwszym miejscu:
"Zwycięży orzeł biały, zwycięży polski ród,
zwycięży nasza Wisła bo to krakowski klub ... "
Jaroo1 napisał(a):

Smieszne, nawet nie czytałem do końca tego bełkotu. Zastanawiam się kim Ty jesteś, że zabraniasz ludziom interesować się piłką nożną ? Też chyba sie z tym nie urodziłeś. Każdy zaczyna w innym czasie od jakiegoś momentu - dla jednych jest to euro dla innych inny moment ale każdy jest dobry. Zapomniał wół jak cielęciem był.