Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7701
Stary 07.09.2012, 21:45
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
a jak tam Obraniak i ten drugi francuz... potrafią coś powiedzieć po polsku po tylu miesiącach? he he he jak tam ppv? smakowało?
sopcast a audio z weszło...

jeśli o to chodzi najlepsze dwie godziny z kadra od lat..
Ddf
Odpowiedz cytując