Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3234
Stary 07.09.2012, 21:39
Najpewniej zostanie adidas bo wygląda na to że chcą być w najbliższej przyszłości monoplistą w TME. NIKE to raczej marzenie na tą chwile choć akurat oni są bardzo niepewni w projektowaniu wzorów (Barcelona i MU w tym sezonie). Adidas ma bardziej klasyczne i schludne wzory a nasze aktualne koszulki wyjątkowo sie udały.
Dobrze też wyglądają koszulki Under Armour w których gra teraz Jagiellonia


Odpowiedz cytując