Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19720
Stary 07.09.2012, 21:35
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
We wrześniu 2010 wykłócałem się z wolfym i innymi znafcami o jakość naszej drużyny, twierdziłem, że spokojnie nasz skład jest WYSTARCZAJĄCY NA MISTRZA (pamiętasz wolfy) on mnie wyśmiewał i próbował poniżyć , że bez wzmocnień mamy spadek lub max środek tabeli, potem zdobyliśmy mistrza.
Mistrzostwo zdobyliśmy Meliksonem. We wrześniu 2010 w kadrze go nie było.

jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Zachowajmy proporcje (co sam proponujesz) - mimo wszystko istnieje różnica pomiędzy rzuceniem czy nawet nadepnięciem koszulki a nadepnięciem człowieka. Nawet niezależnie od stanu emocjonalnego.
Podbijamy stawkę!
Czekam na pierwszego oszołoma który napisze o zamachu na życie Piątka.
Panowie - jeszcze jeden wysiłek!
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.09.2012 o godz. 21:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując