Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3233
Stary 07.09.2012, 21:29
Projekt całkiem fajny. Wśród (net)kibiców United wiele pi.zd spadło na głowę tego "piżamowego" szablonu, ale z prostym znakiem graficznym białej gwiazdy jest naprawdę bardzo ładny.

Hehe, Nike. Jeżeli faktycznie umowa z Adkiem nam wygasa w tym sezonie, to za rok nasze orły będą biegać w Zinie albo innym JAKO. Dobrze, że z rynku zniknęło już słynne Tico, które dekadę temu zaopatrywało 3/4 ligi w poliestrowe, błyszczące się jak psu jajca trykoty
Odpowiedz cytując